Realizacja zamówień od początku czerwca według listy zamówień.

SKLENAR G10

SKLENAR G10

Matki pszczele krainka SKLENAR G10 naturalnie unasiennione na pasieczysku.

Pszczoły Sklenar G10 są łagodne i bardzo wdzięczne w obsłudze co ułatwia i przyspiesza prace w pasiece — idealna dla dzieci.

Tworzą silne rodziny i utrzymują dużą siłę przez cały sezon. Brak skłonności do rojenia a w przypadku powstania nastroju rojowego łatwo go opanować.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ TUTAJ

Cena: 100 zł.

Matki pszczele Sklenar G10

Posiadają bardzo szybki rozwój wiosenny, miodność na wysokim poziomie. Miód znoszą głównie do nadstawek, gdyż matki zaczerwiają całe gniazdo. Utrzymują czystość w ulu. Do zimowli wchodzą z rodzinami silnymi i zimują dobrze.

Sklenar G10 to pszczoła bardzo dobra na gospodarkę wędrowną oraz pożytki bardzo wczesne, m.in. rzepaki, ale również do przydomowych pasiek.

Dodatkowe informacje

Ze względu na warunki pogodowe lub inne zdarzenia losowe zastrzegamy możliwość zmiany terminu realizacji zamówienia. Masz pytania? Napisz bądź zadzwoń:

32-725 Rajbrot 571
marcinmatlega@wp.pl
tel. +48 888 112 118

Zamówienie

Zamówienia można składać przez formularz obok bądź w zakładce ZAMÓWIENIA, telefonicznie lub poprzez wiadomość email.

Koszty dostawy

Przesyłka pobraniowa: 30zł.

Potwierdzenie wysyłki

Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem i orientacyjnym terminem realizacji (sprawdź również w folderze SPAM).

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Możesz zarządzać swoimi preferencjami dotyczącymi wykorzystywania plików cookies. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie.