Realizacja zamówień od początku czerwca według listy zamówień.

PRIMORSKI

PRIMORSKI

Matki pszczele PRIMORSKI naturalnie unasiennione na pasieczysku.

Pszczoły bardzo higieniczne, VSH (Varroa Sense Hygiene czyli odporne na pasożyty warrozy) m.in. ze względu na dłuższą zimową przerwę w czerwieniu, w porównaniu z innymi rasami.

Pszczoły łagodne, miodne — potrafią wykorzystać nawet małe pożytki, nie kitują gniazda, nie spływają z ramki podczas przeglądów, bardzo dobrze zagospodarowują górne korpusy.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ TUTAJ

Cena: 100 zł.

Matki pszczele Primorski

Tworzą silne rodziny, dynamicznie się rozwijają po ustabilizowaniu pogody, nie wykazują rojliwości, zimują bardzo dobrze.
Dodatkową zaletą jest to, że kolejne pokolenia po matkach użytkowych wydają pogłowie pszczół, które swoimi cechami nie odbiega od pokolenia pierwszego.

Dodatkowe informacje

Ze względu na warunki pogodowe lub inne zdarzenia losowe zastrzegamy możliwość zmiany terminu realizacji zamówienia. Masz pytania? Napisz bądź zadzwoń:

32-725 Rajbrot 571
marcinmatlega@wp.pl
tel. +48 888 112 118

Zamówienie

Zamówienia można składać przez formularz obok bądź w zakładce ZAMÓWIENIA, telefonicznie lub poprzez wiadomość email.

Koszty dostawy

Przesyłka pobraniowa: 30zł.

Potwierdzenie wysyłki

Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem i orientacyjnym terminem realizacji (sprawdź również w folderze SPAM).

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Możesz zarządzać swoimi preferencjami dotyczącymi wykorzystywania plików cookies. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie.