Realizacja zamówień od początku czerwca według listy zamówień.

Hinderhofer AGT

Hinderhofer AGT

Matki pszczele krainka HINDERHOFER AGT naturalnie unasiennione na pasieczysku. Jedna z najlepiej sprawujących się krainek!!!

Oryginalny materiał reprodukcyjny z trutowiska w Niemczech od Pana Georga Matloka gdzie jest selekcjonowany pod kątem odporności na warrozę i chorób z nią związanych.

Pszczoły te tworzą rodziny duże i średnie, utrzymując odpowiednią siłę przez cały sezon. 

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ TUTAJ

Cena: 100 zł.

Matki pszczele Hinderhofer AGT

Pszczoły są wyjątkowo miodne, przy obfitych pożytkach ograniczają matki w czerwieniu, nadają się również na pożytki spadziowe, które świetnie wykorzystują. Przy słabszych pożytkach oszczędnie gospodarują zapasami, które gromadzą w gnieździe.

Dynamiczny rozwój na wiosnę dzięki czemu osiągają odpowiednią siłę już na pierwsze pożytki towarowe z rzepaku i sadów, zbierają duże ilości pyłku gromadząc go w gnieździe przy czerwiu.
Pszczoły dobrze trzymają się plastrów, miód sklepią na sucho.
Rodziny dobrze zimują przy oszczędnym wykorzystaniu pokarmu.

Dodatkowe informacje

Ze względu na warunki pogodowe lub inne zdarzenia losowe zastrzegamy możliwość zmiany terminu realizacji zamówienia. Masz pytania? Napisz bądź zadzwoń:

32-725 Rajbrot 571
marcinmatlega@wp.pl
tel. +48 888 112 118

Zamówienie

Zamówienia można składać przez formularz obok bądź w zakładce ZAMÓWIENIA, telefonicznie lub poprzez wiadomość email.

Koszty dostawy

Przesyłka pobraniowa: 30zł.

Potwierdzenie wysyłki

Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem i orientacyjnym terminem realizacji (sprawdź również w folderze SPAM).

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Możesz zarządzać swoimi preferencjami dotyczącymi wykorzystywania plików cookies. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie.