Realizacja zamówień od początku czerwca według listy zamówień.

Krainka Celle

Krainka Celle

Matki pszczele krainka CELLE naturalnie unasiennione na pasieczysku. Jedna z najlepiej sprawujących się krainek!!!

Krainka Celle charakteryzuje się bardzo dynamicznym rozwojem wiosennym oraz wysokim poziomem higieniczności. Zimują bardzo dobrze, po dopływie pierwszego wiosennego pyłku matki rozpoczynają bardzo intensywne czerwienie. Rodziny osiągają dużą siłę już na wczesnowiosenne pożytki, wykorzystują bardzo dobrze także pożytki spadziowe.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ TUTAJ

Cena: 100 zł.

Matki pszczele Krainka Celle

Pszczoły tej rasy nie są rojliwe, przy braku pożytku, załamaniu pogody lub ciasnocie w ulu silne rodziny sporadycznie mogą wejść w nastrój rojowy, jednak po zastosowaniu odpowiednich zabiegów dają się stosunkowo łatwo z niego wyprowadzić. Pszczoły te mają bardzo dobrą orientację w terenie, nie występuje zjawisko błądzenia.

Dzięki braku skłonności do rabunków nie ma obawy, że przyniosą jakąś chorobę z innej pasieki. Dobrze trzymają się plastra, są mało ruchliwe. Ważnymi cechami tej linii są również łagodność oraz miodność na wysokim poziomie.

Dodatkowe informacje

Ze względu na warunki pogodowe lub inne zdarzenia losowe zastrzegamy możliwość zmiany terminu realizacji zamówienia. Masz pytania? Napisz bądź zadzwoń:

32-725 Rajbrot 571
marcinmatlega@wp.pl
tel. +48 888 112 118

Zamówienie

Zamówienia można składać przez formularz obok bądź w zakładce ZAMÓWIENIA, telefonicznie lub poprzez wiadomość email.

Koszty dostawy

Przesyłka pobraniowa: 30zł.

Potwierdzenie wysyłki

Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem i orientacyjnym terminem realizacji (sprawdź również w folderze SPAM).

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Możesz zarządzać swoimi preferencjami dotyczącymi wykorzystywania plików cookies. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie.